16 maj 2017

Portfel Emerytalny - 11 tydzień konkursu Daj Się Poznać

Przyszedł czas na kolejny update co dzieje się z prowadzonym przeze mnie projektem. Niestety podobnie jak w ubiegłym tygodniu nie powstało za wiele kodu. Stali czytelnicy pewnie zauważyli też, że w ubiegły czwartek/piątek nie pojawił się drugi z cotygodniowych postów. To wszystko dlatego, że zrobiłem sobie mały urlop i nie miałem za wiele okazji do kodowania.

Nie znaczy to jednak, że nie wydarzyło się zupełnie nic. Najważniejszą nowością jest nowy adres pod którym jest dostępna aplikacja: planujemeryture.pl. Od teraz będzie to podstawowy adres aplikacji, jednak na razie utrzymuję ją również w tej samej wersji pod adresem thorin87.github.io

Równolegle wystartował również fanpage na FB: www.facebook.com/planujemeryture. Na razie jest tam bardzo ubogo i nie ma nawet żadnego polubienia. Będę tam wrzucał aktualizacje co dzieje się z aplikacją, być może też co nieco o oszczędzaniu na emeryturę - jeśli temat jest dla Ciebie interesujący to zapraszam do "lajkowania".

Blog też przeszedł drobne zmiany. Po prawej pojawiły się odnośniki do aplikacji Portfela Emerytalnego oraz do profili w mediach społecznościowych. Poza tym dodałem brakujące tłumaczenia elementów szablonu i kilka innych kosmetycznych poprawek.

W samej aplikacji natomiast udało się popracować tylko nad automatem do pobierania danych, ale na razie bez efektów (jeszcze nie działa). Fundusze w bazie zyskały nowe pole ExternalId pod jakim są identyfikowane na stronach TFI, ale ze względu na małą ilość pozostałego do końca konkursu czasu na razie te Id zostaną wpisane na sztywno w kodzie automatu.

0 komentarze:

Prześlij komentarz